İç Anadolu Belediyeler Birliğine üye olunmasın hk.

Karar Tarihi: 07 Haziran 2022 00:00
Karar No: 14

KARAR 


    5393 Sayılı Belediye Kanunun 20.maddesi gereğince Belediye Meclisi 07.06.2022 Salı günü saat: 10.00’da Belediye Başkanı Gökhan EREN' in başkanlığında meclis toplantı salonunda yukarıda adı geçen üyelerin katılımı ile Haziran 2022 ayı olağan meclis toplantısında;

    Gündemin ikinci maddesi olan İç Anadolu Belediye Birliğine Üye olunmasına ilişkin konu görüşüldü. Yapılan görüşülmeler neticesinde; 

İç Anadolu Belediyeler Birliği Başkanlığının 25.05.2022 tarih ve 243 sayılı yazısına istinaden, Belediye mevzuatı ile ilgili konularda görüş alış, verişinde bulunmak, dernek faaliyetlerinden yararlanmak, amacıyla Belediyemizin İç Anadolu Belediyeler Birliğine 5393 sayılı Belediye Kanunun 18.maddesinin (o) fıkrası gereği üye olmasına.

 İç Anadolu Belediyeler Birliğine ait tüzüğün 7. maddesi gereği, Belediyemizi temsil etmek üzere Belediye Başkanı Gökhan EREN’ in asil, Ali YILMAZ’ ında yedek üye olarak seçilmelerine oy birliği ile karar verildi.   

YENİ VİDEOLAR

T.C. Mollaköy Belediyesi

Mollaköy Belediyesi'ne ait kurumsal sayfaların, haber, duyuru, fotoğraf, video, proje ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

T.C. Mollaköy Belediyesi

Mollaköy Beldesi Cumhuriyet Mah. Munzur Caddesi No:21
/ Erzincan

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.